altin krem
Altın Gece Krem Hakkında söylenenler

 

Gülten Topaloğlu

Altın Gece Kremini bulmanın mutluluğunu yaşıyorum. Artık cildim daha esnek, parlak ve nemli. Özellikle ağız çevremdeki kuruluğun geçmiş ve cildimin rahatlamış olması beni çok sevindiriyor. Her neyse fazla söze hacet yok diyor tüm arkadaşlarıma bu ürünü kullanmalarını ısrarla tavsiye ediyorum.

 

 

Servet Gürmen

Uzun yıllar yüksek rakamlar ödeyerek gece kremleri aldım. Altın Gece Kremi çıktığı günden beri geceleri yüzümü temizleyip sürüyorum. Çok yüksek meblağlar ödeyerek senelerce kullandığım kremlerden görmediğim ferahlığı, parlaklığı, canlılığı Altın Gece Kreminden gördüm.

 

Zeynep Hakyemez

Çok fazla krem kullanan bir kişi değildim. Bitkisel bakımlı yaşam ürünleri ile tanıştıktan sonra Altın Gece kremini kullandım. Her gece yüzümü temizledikten sonra kremimi sürüp yatıyorum. Çevremdekiler “Sende bir güzellikler var.” diyorlar. Ben de Altın Gece Kremi kullanıyorum diye hava atıyorum.

 

 

Deryanur Ilıcalı

Altın Gece Kremini arkadaşım Nur Doğan’ın tavsiyesi ile tanıdım. Kullandığım günden beri cildi­min güzelleştiğini gördüm. Bu durum çevremdekile­rin de dikkatini çekti. Kızım da kullanıyor, öğrencileri ”Öğretmenim sizin cildiniz çok güzelleşti.” diyorlarmış. Hakikaten cilde gerekli vitaminleri verirken güzelleşmesini de sağlayan bir krem. Haydi, siz de cildinizi şımartın!