at kestanesi-1
At Kestanesi Balsamı Hakkında Söylenenler

 

Gülbeyaz Ardıç

Atkestanesi vazgeçilmez ürünlerden bir tanesi. Varisleri ve ayak ağrıları için kullanmasını önerdiğim herkes memnuniyetiyle bana geri döndü ve ellerindeki daha bitmeden yenisini istedi. Her ağrımızı ağrı kesici haplarla geçirmeye çalışırsak midemize eziyet etmiş oluruz. Bu ürünlerden mutlaka faydalanmalı ve faydalandırmalıyız. Düzenli ve devamlı kullandığınız takdirde varislerinizin iyileştiğini ve ağrısız bir yaşam sürdüğünüzü siz de göreceksiniz.

 

Azime Kaysan

İlk tanıştığım ürün çoğumuzun olduğu gibi benim de atkestanesi oldu. Ayak ve bacak ağrılarımı beni tanıyan herkes bilir. Bir gün Canan Hanım bana atkestanesinden bahsetti. Aldım ve kullandım, çok memnun kaldım. Bütün ürünlerden kullanmaya, etrafıma da kullandırarak tavsiye etmeye başladım.

 

 

Bedriye Gülen

 

Arkadaşım beni atkestanesiyle tanıştırdı. Damar açıcı özelliği sayesinde ayaklarımda oluşan varislere, ağrılara iyi geldiğini kullanarak daha iyi öğrendim. Tüm ürünlerin çevre dostu olması, kimyasal madde içermemesi de beni açıkçası cezbetti. Çevremdeki insanlara faydalı olmak, bu ürünlerle tanıştırarak onlara faydalı olmaktan çok mutluyum.

 

 

Cengiz Dikmen

Ben Gaziantep’te kırk yıldır bel fıtığı tedavisiyle ilgileniyorum. Yıllardır hem yurt içinden hem yurt dışından birçok hastam var. Bel fıtığı zamanla ayağa iner. Bu yüzden ben de bu durumlarda hastalarıma sıcak su masajı öneririm. 6 ay önce bir arkadaşım sayesinde atkestanesi ile tanıştım. Hastalarıma masajda ağrı kesici ve ferahlatan özelliğe sahip olan atkestanesi de kullanmalarını önerdim. Onlara faydalı olacağım düşüncesi bu ürünü kullanmamda en büyük etken oldu. Geri dönüşler çok olumluydu. Hastalarım memnun kaldı ve geldiklerinde tekrar atkestanesinden istedi. Bunun yanında destekleyici olarak 110 bitki yağı alanlar da oldu. Ve hastalarımın bel fıtıkları ile birlikte bacak ağrıları da geçti.

Günlük yaşamdaki işlerini daha rahat ve ağrısız yapabilmeye başladılar. 110 bitki yağı ve atkestanesini ailemle birlikte sürekli kullanıyoruz. Bu ürünlerle birlikte diğer tüm ürünlerini de kullanıyoruz ve etrafımızdaki herkese tavsiye ediyoruz. Tavsiye ettiğimiz insanlar ve biz bu ürünlerden çok memnunuz. Bizleri bu ürünlerle tanıştıranlara sonsuz teşekkürler…